BESTIK, 73 dele, nysølv, "Olga", Hallbergs, 1900-tallet.

227292. BESTIK, 73 dele, nysølv, "Olga", Hallbergs, 1900-tallet.

12 gafler, længde ca. 18,5 cm.
12 knive, blade i rustfrit stål, længde ca. 22 cm.
12 skeer, længde ca. 18 cm.
8 sandwichgafler, længde ca. 14,5 cm.
12 sandwichknive, blade i rustfrit stål, længde ca. 18,5 cm.
11 teskefulde, længde 12,5 cm.
6 smørknive, blade i rustfrit stål, længde ca. 17 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 skeer, længde ca. 18 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.496