TAKKRONA, barokstil, 20. århundrede.

22685. TAKKRONA, barokstil, 20. århundrede.

Dekor af ørn og hoveder. Højde ca 60 cm.

Have på. Buede lysarme og dekorative dele. Indretningsdel mangler. En let arm med reparation/skader ved montering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.536