HANS KÖGL. Solvæglampe 'Serena'.

2265001. HANS KÖGL. Solvæglampe 'Serena'.

Solvæglampe 'Serena'. 14-takkede sol i kobberrød og guld, lavet af metal og poleret glas med slagmetal finish. I midten en Ø 3cm krystalkugle med facetskåret.

ca. H 15 x Ø 90 cm.

Knap brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. H 15 x Ø 90 cm.

Knap brugsspor.

Antal besøg: 525