SKAB, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

226428. SKAB, med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 82, bredde 49, højde 67,5 cm.

Slitage, skader, renoveret, suppleret, senere skive. Lås slidt / nøgle kan ikke fjernes.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 874