ALTERSLYS, 1 par, patineret bronze, 20. århundrede.

226309. ALTERSLYS, 1 par, patineret bronze, 20. århundrede.

Højde ca 46,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 46,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 761