OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde med barn, olie på lærred.

225730. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde med barn, olie på lærred.

59 x 44 cm.

Slitage, mindre skader/farvetab, retoucheret.

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 44 cm.

Antal besøg: 808