FIGUR, keramik, julemand med lanterne, 1960'erne.

22518. FIGUR, keramik, julemand med lanterne, 1960'erne.

Højde ca 72 cm.

Linse mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 72 cm.

Linse mangler, Brugsslitage.

Antal besøg: 2.392