Sæt DIVERSE, 4 dele, 1800-tallet.

225167. Sæt DIVERSE, 4 dele, 1800-tallet.

Visning af: 2 krudthorn mærket JEE 1845, samt AHL, længde ca 15 hhv. 16,5, vægtsæt, og ask, højde 4 hhv. 10 cm.

Slitage, mindre skader og dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 447