224963. Sæt , 20 dele, mest Strömbergshyttan, inklusive vinglas, lysestager, 20. århundrede.
6 vinglas, Strömbergshyttan, højde 13,5 cm.
10 selter glas, højde 10 cm.
4 lysestager med glasmanchetter, Strömbergshyttan, højde eksklusiv manchetter, 11 cm.
Mindre slitage, Kantstødt.