Sæt TECHNOLOGY, 5 dele, bakelit, inklusive viewmasters og projektor, første halvdel af det 20. århundrede.

224768. Sæt TECHNOLOGY, 5 dele, bakelit, inklusive viewmasters og projektor, første halvdel af det 20. århundrede.

Viewmaster, Sawyer's viewmaster, Made in Belgium, længde ca. 11 cm.
Viewmaster, Stereo ramme, Made in Italy, længde ca. 12 cm Skæremaskine, Pentax 8, Made in Germany, længde ca. 17 cm Projektor, View-Master Junior projektor, Sawyer's Europe, Made in Belgium, længde ca. 16 cm Forstørrelsesglas, Sawyer's Europe , Fremstillet i Belgien, længde ca. 9,5 cm.

Have på. Enkelt del mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Enkelt del mangler.

Antal besøg: 907