MODEL, Kirke, 1950'erne / 1960'erne.

224753. MODEL, Kirke, 1950'erne / 1960'erne.

Med belysning.
Længde 58, højde 69 cm.

Slitage, skader, uret i tårnet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med belysning.
Længde 58, højde 69 cm.

Antal besøg: 1.192