SPEJL, sen empire stil, 1800/1900.

224540. SPEJL, sen empire stil, 1800/1900.

Forgyldt og bronze. Dekor af rocaille. Højde 75 cm.

Mindre gnidninger og malingstab..Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.068