SEJLBÅDSMODEL, træ, 20. århundrede.

224528. SEJLBÅDSMODEL, træ, 20. århundrede.

Længde ca 105 cm.

Slitage og skader. Senere skruer, beslag mangler. Sejl med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 105 cm.

Antal besøg: 919