22407. JAN QUANT. 3 stk, olie på paneler, signeret.
"In the twilight" Öland, signeret og dateret 1979. Cirka 21 x 25 cm.
"Möckelmossen" Öland, signeret og dateret 1980. Cirka 34 x 43 cm.
"Skærgården" Karlkrona, signeret og dateret 1979. Cirka 24 x 33,5 cm.