TÆPPE, Röllakan, signeret MLB. 193 x 141 cm.

22372. TÆPPE, Röllakan, signeret MLB. 193 x 141 cm.

Gul/brunt mønster på lys baggrund.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, pletter.

Antal besøg: 3.122