VÆRKSTEDSKAB, metalplade, 20. århundrede.

223297. VÆRKSTEDSKAB, metalplade, 20. århundrede.

Længde 101,5, 30,5, højde ca. 210 cm.

Slitage, pletter, rustskader, løse dele medfølger, skruer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.334