SEKRETÆR, art deco, formentlig Erik Chambert, 1930'erne.

22323. SEKRETÆR, art deco, formentlig Erik Chambert, 1930'erne.

Længde 88, bredde 50, højde 109 cm.

Nøgle mangler. Fremstår med mindre og lejlighedsvis slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.130