KISTA, dateret 1809.

KISTA, dateret 1809.
22320. KISTA, dateret 1809.

Malet. Låse er tilgængelige. Længde 99, bredde 61, højde 42 cm.

Nøgle mangler. Beskadiget hængsel til dør. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!
22320. KISTA, dateret 1809.

Antal besøg: 1.238