UDVIKLING, bejdset birk, 20. århundrede.

22319. UDVIKLING, bejdset birk, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 152, bredde 43, højde 139 cm.

Rapport. Dekorative dele med skader. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.031