22318. Sæt , 4 dele, te-si, ske i samisk arbejde og to dessertskeer Rosenholm. Vægt 124 gram.
Te-si, forgyldt indvendig, P8 (1941), længde 13 cm.
Ske, Osk.Strömbergs Eftr. G8 (1933), længde ca. 15 cm.
2 dessertskeer, Rosenholm GAB, U9 (1970), T9 (1969).
Brugsslitage. Der mangler en ring på en teske eller ske.