GULV, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

222473. GULV, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

Lænd 86, 63, højde 164 cm.

Slitage, ridser og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lænd 86, 63, højde 164 cm.

Slitage, ridser og skader.

Antal besøg: 788