HØJTTALERE et par, Sinus.

HØJTTALERE et par, Sinus.
2223931. HØJTTALERE et par, Sinus.

Sinus model 1, svenskfremstillet højttaler med kabinet i palisanderfiner.
Mål: 19,5 x 19,5 cm højde 39 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 2.032