Kommode, gustaviansk stil, Bodafors, 20. århundrede.

222156. Kommode, gustaviansk stil, Bodafors, 20. århundrede.

Længde 110 bredde 47 højde 70 cm.

Slitage, skader, pletter. Der mangler en del til skuffebeslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 877