Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
ALFRED COLLIN. Kystlandskab med skibe, olielærred, signeret og dateret 1918.
222072. ALFRED COLLIN. Kystlandskab med skibe, olielærred, signeret og dateret 1918.
93 x 129 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer, ridser.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
93 x 129 cm.
Vis hele teksten
Krackelyrer, ridser.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
2.562