BAJONET MED BALJA.

BAJONET MED BALJA.
221974. BAJONET MED BALJA.

Frankrig, Chassepot M / 1866. Klingen signeret Manufacture de Chatellerault. Samlet længde 70 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
221974. BAJONET MED BALJA.

Brugsslitage.

Antal besøg: 975