GLASSERVICE, 41 dele, ternet dekor, 20. århundrede.

22145. GLASSERVICE, 41 dele, ternet dekor, 20. århundrede.

Karaffel, tot højde inkl prop ca. 38 cm.
12 champagne, højde 11 cm.
6 rødvin, 14 cm.
7 hvidvin, højde 12,5 cm.
8 stærke vine, højde 11 cm.
7 likører, højde 9,5 cm.

Håndtagets øverste beslag med reparation på karaflen.
Lejlighedsvis mindre Kantstødt. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 champagne, højde 11 cm.
6 rødvin, 14 cm.
7 hvidvin, højde 12,5 cm.
8 stærke vine, højde 11 cm.
7 likører, højde 9,5 cm.

Antal besøg: 1.124