SPISEGRUPPEN, 10 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

22076. SPISEGRUPPEN, 10 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

9 stole, polstrede.
Bord, samlet længde inkl. 3 tillægsplader 279 cm, bredde 115, højde 74 cm.

Delvis slitage på stole. Brugsslitage. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

9 stole, polstrede.

Antal besøg: 1.462