BOGHYLDE, tre sektioner, 1950'erne.

22020. BOGHYLDE, tre sektioner, 1950'erne.

Teak og eg. Løs midtersektion og hylder ikke monteret.
Samlet længde 310. bredde 40, højde 180 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 2.219