STATUE, tennisspiller, bronze, EIF Ærespris.

220147. STATUE, tennisspiller, bronze, EIF Ærespris.

Højde inkl Sokkel ca 23,5 cm.

Mindre slitage, ketcheren mangler en snor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl Sokkel ca 23,5 cm.

Antal besøg: 1.331