L. VOIGT. efterårslandskab.

L. VOIGT. efterårslandskab.
2197891. L. VOIGT. efterårslandskab.

L. Voigt, formentlig østrigsk kunstner, efterårslandskab, olie på panel, begyndelsen af 1900-tallet, signeret i rødt, ca. 31 x 15 cm, med ramme ca. 46x30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.854