SENGEBORD, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

21976. SENGEBORD, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

Mærket og stemplet 9. maj 1953.
Længde 38, bredde 60, højde 69 cm.
Nøgler er tilgængelige.

Slitage, ridser, klistermærke, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler er tilgængelige.

Antal besøg: 1.354