PAIR DOGS, Beswick, England.

PAIR DOGS, Beswick, England.
2187438. PAIR DOGS, Beswick, England.

Højde 19,5 cm.

En med tynd krakelering, ellers mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 19,5 cm.

Antal besøg: 483