KAFFESERVICE 11 dele, "Winifred" Rosenthal, 20. århundrede.

21844. KAFFESERVICE 11 dele, "Winifred" Rosenthal, 20. århundrede.

11 kopper, 12 tønder.

Brugsslitage, en kop med revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

11 kopper, 12 tønder.

Antal besøg: 1.096