SKULPTUR, 5 stk, gips og terracotta, delvist signeret.

217910. SKULPTUR, 5 stk, gips og terracotta, delvist signeret.

Højde (inkl. sokler) ca 14,5 - 24,5 cm.

Slitage og skader. 4 stk med signatur/mærkning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 882