LENA LINDERHOLM. 2 litografier, nummererede og signerede.
21781. LENA LINDERHOLM. 2 litografier, nummererede og signerede.
Billedmotivet måler ifølge oplysninger med titlen "Flodkaniner ved ingen konference", signeret og nummereret 19/175 19 x 20 cm.
Komposition med kirsebær og kande, signeret og nummereret 19/175, mål på billedmotivet 20 x 27 cm.