EVY LÅÅS. "Tegelbruket", olie på lærred, sign.

217801. EVY LÅÅS. "Tegelbruket", olie på lærred, sign.

44 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Evy Låås (1923–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

44 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Evy Låås (1923–1999)

Antal besøg: 694