Mark Brown (f. 1970), HELLO BABY!..., mixed media med akryl, spraymaling, stencils osv. på polyesterstof, 2022, signeret og dateret, signeret igen på bagsiden, dateret, betitlet og forsynet med kunstnerens stempel, ca. 100x70 cm.

Marek Braun bor og arbejder som freelance kunstner i Hamborg. Det moderne multimediesamfund fungerer som en inspirationskilde for ham, garneret med en portion punk og humor.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 618