CORGI TOYS 64 JEEP i original æske og 3 andre biler.

217601. CORGI TOYS 64 JEEP i original æske og 3 andre biler.

1:43.

Jeep i rigtig god stand. Figur og belastning mangler. Original æske med skader. Der mangler en fane og en indvendig del. Andre med skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1:43.

Antal besøg: 774