ERIK ORTVAD. Akvarel.

ERIK ORTVAD. Akvarel.
217092. ERIK ORTVAD. Akvarel.

Abstrakt komposition, totalmål 24x16 cm, dateret 24/3 -92.

Oramad.

Kunstner/designer

Erik Ortvad (1917–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!
217092. ERIK ORTVAD. Akvarel.

Oramad.

Kunstner/designer

Erik Ortvad (1917–2008)

Antal besøg: 1.372