GULVUR, almindelig mand, urskive dateret med romertal 1789.

2170155. GULVUR, almindelig mand, urskive dateret med romertal 1789.

Højde 198 cm.

Slid, beskadigelse. Renoveret, suppleret. Senere maleri. Masketunget. Pendel og nøgle til rådighed. Loddet mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 198 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 356