WILLY MÜLLER (WOHL 1873-?). delphinium.

2168370. WILLY MÜLLER (WOHL 1873-?). delphinium.

Willy Müller (1873-?), Lærkespore, olie på lærred, første halvdel af 1900-tallet, signeret, ca. 81 x 61 cm, med ramme ca. 99x79 cm.

PROVENIENS: Fremtrædende privatsamling/Palæ Schleswig-Holstein.

Ingen anmærkninger.

Tema

Paintings and Antiques from a mansion in northern Germany: Part 2

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Tema

Antal besøg: 1.482