Kommode, funktionelt, første halvdel af det 20. århundrede.

21663. Kommode, funktionelt, første halvdel af det 20. århundrede.

Med to skuffer. Længde 100, bredde 42, højde ca. 65 cm.

Nøgle mangler. Finer skader. Pletter på skive. Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 788