STEP, træ og metal, WI-BE, Mora Sverige, 20. århundrede.

216418. STEP, træ og metal, WI-BE, Mora Sverige, 20. århundrede.

Samlet højde ca 115 cm.

Slid, en skrue mangler på det øverste trin.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 115 cm.

Antal besøg: 1.807