TRÆFIGURER 3 stk og RENSERE 3 stk i form af lysestager.

21545. TRÆFIGURER 3 stk og RENSERE 3 stk i form af lysestager.

Samisk kvinde, usigneret, højde ca. 23 cm.
2 samer, signeret GJ, højde ca. 10 cm.
3 lysestager, hornværk, maksimal højde ca. 13 cm.

Brugsslitage. Der mangler en let manchet. Hold af med samisk kvinde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.473