OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stenugle og hare, olie på lærred, kopimaleri af Ferdinand von Wright, begyndelsen af det 20. århundrede.

215110. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stenugle og hare, olie på lærred, kopimaleri af Ferdinand von Wright, begyndelsen af det 20. århundrede.

64,5 x 79,5 cm.

Klæde let bulet, retoucheringer, mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

64,5 x 79,5 cm.

Antal besøg: 2.230