PER DAHL (GEB. 1930). sammensætning.

2141585. PER DAHL (GEB. 1930). sammensætning.

Per Dahl (f. 1930), komposition, mixed media med collage på hardboard, 1973, signeret og dateret, ca. 61 x 71 cm, med ramme ca. 78x87 cm.

Lidt snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt snavset.

Antal besøg: 553