Armbåndsur, Certina Kurth Frères, urkasse af 18 karat guld.

214032. Armbåndsur, Certina Kurth Frères, urkasse af 18 karat guld.

Boettlock mærket 5008 027 192378.
Urværk mærket Certina 410, forankring.

Slitage, ridser, buler på hushætter. Armbånd delvist løst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.740