SMYKKER, sølv, 1900-/2000-tallet.

213305. SMYKKER, sølv, 1900-/2000-tallet.

4 brocher, 1 par knapper, ring, 2 vedhæng med halskæder og halskæde.

Slitage, lejlighedsvis skade, en nål mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 698