FIGURER, 5 stk, keramik, Lisa Larson mest K-Studio Gustavsberg.
213167. FIGURER, 5 stk, keramik, Lisa Larson mest K-Studio Gustavsberg.
Gravhund, tegn Lisa L -95, K Studio Gustavsberg, længde 17 cm.
Schæferhund, signeret Lisa L K-Studio Gustavsberg, længde ca. 16 cm.
Björn, stemplet Design Lisa Larson, højde ca. 11,5 cm.
Bulldog, signeret Lisa L K-Studio Gustavsberg -94, højde ca. 9,5 cm.
Basset, signeret Lisa L -95 K-Studio Gustavsberg, højde ca. 10,5 cm.