KISTA på benstativ, 1800-tallet.

21280. KISTA på benstativ, 1800-tallet.

Samlet mål længde 69, bredde 50, højde 71,5 cm.

Nøgle og lås mangler. Have på. Senere benstilling Farvetab, slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.008